Welcome to the Ex-Official Blog of Writer, Presenter & Crafts Expert Momtaz Begum-Hossain which stopped being active on 31st August 2016.

For more regular updates follow Momtaz on Twitter: @TheCraftCafe Instagram: @The_CraftCafe Vine: @TheCraftCafe Periscope: @TheCraftCafe Snapchat: Momtazbh

For workshop bookings, writing commissions, presenting jobs, craft project designs, or any kind of enquiry email contact@momtazbh.co.uk

Momtaz's NEW BLOG is www.craftandtravel.com
Craft Night

The Make Escape


I run a bi-monthly Craft Night at The Hackney Attic in East London on the last Tuesday of the month. 
For all the details and to find out more about previous nights see here


1 comment:

  1. İnternet o kadar hızlı gelişti ki artık her ihtiyacımızı oradan arar bulur olduk. Neredeyse artık arama motorları ve bilgilendirici web siteleri vazgeçilmez bir parçamız oldu. Örneğin ülkemizde ünlü birinin biyografisini mi merak ettik? Hemen Google veya diğer arama motorlarına o ünlünün adını yazıyoruz ve önümüze anında binlerce sonuç geliyor. Tabii ki burada önemli olan, "En doğru bilgiyi hangi web sitesinden alabiliriz?" sorusu ön plana çıkıyor. İşte bu nedenle Dörtyol size en doğru haberleri ve bilgileri vermek için oluşturulmuş bir platform.

    Örneğin Türkiye’de popüler olan Dilan Çiçek Deniz çok merak edilen bir oyuncu. İnsanlar onunla ilgili meraklarını genellikle arama motorlarına "Dilan Çiçek Deniz kimdir?" yazarak gidermeye çalışıyorlar. İşte Dörtyol sitesi bu bilgileri en doğru şekilde siz kullanıcılara sunmaktadır.

    ReplyDelete